HyperX lëshon HyperX x Naruto Limited Edition: Shippuden Game Collection

HyperX lëshon HyperX x Naruto Limited Edition: Shippuden Game Collection (Graphics: Business Wire)
HyperX lëshon HyperX x Naruto Limited Edition: Shippuden Game Collection (Graphics: Business Wire)
Fountain Valley, CA – (BUSINESS WIRE) – HyperX, ekipi i pajisjeve periferike të lojrave në HP Inc. dhe një lider i markës në lojëra dhe sporte elektronike, prezantoi sot edicionin e kufizuar të pajisjeve periferike Naruto: Shippuden.Koleksioni HyperX x Naruto: Shippuden Limited Edition përfshin elementë dizajni të frymëzuar nga Itachi Uchiha dhe Naruto Uzumaki.Linja e lojërave përfshin tastierën mekanike të lojrave HyperX Alloy Origins, kufjet e lojërave HyperX Cloud Alpha, miun e lojërave HyperX Pulsefire Haste dhe tastierën e lojërave HyperX Pulsefire Mat.
Dizajni i edicionit të kufizuar përmban një dizajn të gjallë portokalli të frymëzuar nga ninja legjendar Naruto Uzumaki, ndërsa dizajni i kuq është frymëzuar nga besnikja e Akatsuki, Uchiha Itachi.Koleksioni i ri përfshin tastierën mekanike të lojrave elegant dhe të qëndrueshme HyperX Alloy Origins me elementë dizajni të frymëzuar nga personazhet e Naruto ose Itachi.Lojtarët mund të shijojnë gjithashtu audio gjithëpërfshirëse ndërsa lëshojnë ninjat e tyre të brendshme ose hapin terren të ri në botën e anime me kufjet e tyre të preferuara të lojërave HyperX Cloud Alpha të frymëzuar nga personazhet.Gjithashtu i disponueshëm si miu ultra i lehtë HyperX Pulsefire Haste Gaming dhe i qëndrueshëm dhe i rehatshëm HyperX Pulsefire Mat Gaming Mouse Pad, koleksioni i ri synon të zgjerojë hapësirën e lojërave për komunitetet e animeve Naruto dhe Itachi.
"Ne jemi të entuziazmuar të sjellim bashkëpunimin e parë anime të lojtarëve HyperX në formën e një kryqëzimi të veçantë lojë/anime me dizajne të frymëzuara nga Naruto: Shippuden," tha Jennifer Ishii, Menaxher i kategorisë së tastierave dhe miut të lojërave HyperX.mund të shfaqin me krenari fansat e tyre anime.”
Koleksioni i lojërave me botim të kufizuar HyperX x Naruto: Shippuden do të jetë i disponueshëm më 21 shtator në orën 9:00 pasdite.Informacion shtesë në lidhje me serinë e re të lojërave HyperX x Naruto: Shippuden, duke përfshirë:
Për shkak të situatës aktuale COVID-19, HyperX mund të pësojë disa vonesa të produktit dhe transportit.HyperX merr çdo hap të mundshëm për të punuar me partnerët për të minimizuar ndikimin e klientit dhe për të siguruar disponueshmërinë e produktit dhe dorëzimin në kohë.
Për 20 vjet, misioni i HyperX ka qenë të zhvillojë zgjidhje lojrash për lojtarë të të gjitha llojeve dhe kompania është e njohur për produktet që ofrojnë rehati, estetikë, performancë dhe besueshmëri të jashtëzakonshme.Nën sloganin "Ne jemi të gjithë lojtarë", kufjet e lojërave HyperX, tastierat, minjtë, mikrofonat USB dhe aksesorët për tastierë zgjidhen nga lojtarë të rastësishëm anembanë botës, si dhe nga të famshëm, lojtarë profesionistë, të apasionuar pas teknologjisë dhe overclockers sepse plotësojnë specifikimet më të rrepta të produktit.dhe janë bërë nga komponentë të cilësisë së lartë.Për më shumë informacion, vizitoni www.hyperx.com.
HP Inc është një kompani teknologjike që beson se një ide e menduar mirë mund të ndryshojë botën.Portofoli i tij i produkteve dhe shërbimeve, duke përfshirë sistemet personale, printerët dhe zgjidhjet e printimit 3D, ndihmon në realizimin e këtyre ideve.Vizitoni http://www.hp.com.
Editor’s note. For additional information or executive interviews, please contact Mark Tekunoff, HP Inc., 17600 Newhope Street, Fountain Valley, CA USA, 92708, 714-438-2791 (voice) or email mark.tekunoff@hyperx.com. Press images can be found in the press room here.
HyperX dhe logoja HyperX janë ose marka të regjistruara ose marka tregtare të HP Inc. në SHBA dhe/ose vende të tjera.Të gjitha markat dhe markat tregtare të regjistruara janë pronë e pronarëve të tyre përkatës.


Koha e postimit: Shtator-20-2022