Fabrieksbron China Fabriek Export Groothandel Fabrikant Asta Goedgekeurde BS-stekker met PVC-draad en rubberen kabel

Korte beschrijving:

VERLENGSNOER SETS:

15A,125V

SJT SJTO

SJTOO SJTW SJTOW SJTOOW SJ SJO SJOO SJW SJOW

SJOOW ST STO STOO STW STOW STOOW S SO SOO SW

ZOOW ZOOW HPN SPT-3

Product detail

FAQ

Productlabels

Vasthouden aan het principe van "Superkwaliteit, bevredigende service", streven we ernaar een goede zakenpartner voor u te zijn. Fabrieksbron China Fabriek Export Groothandel Fabrikant Asta Goedgekeurde BS-stekker met PVC-draad en rubberen kabel. We heten iedereen van harte welkom klantenkring in de industrie, zowel bij u thuis als in het buitenland, werken hand in hand samen en bouwen samen een helder potentieel op.
Vasthouden aan het principe van "Superkwaliteit, bevredigende service", streven wij ernaar een goede zakenpartner voor u te zijnChinees netsnoer, DRAADOnze binnenlandse website genereerde elk jaar meer dan 50.000 inkooporders en was behoorlijk succesvol voor internetwinkelen in Japan.Wij zouden graag de kans krijgen om zaken te doen met uw bedrijf.Ik kijk uit naar uw bericht!

VERLENGSNOER SETS:

15A,125V

SJT SJTO

ZOOW ZOOW HPN SPT-3

MET 14AWG, 12AWG EN 10AWG

American Wire Gauge

AWG

OD (mm)

Dwarsdoorsnedegebied (mm2)

Weerstandswaarde (Ω/km)

Normale stroom (A)

Max.Stroom (A)

10

2.59

5.26

3.36

20.8

23.7

11

2.3

4.17

4.24

16.5

18.8

12

2.05

3.332

5.31

13.1

14.9

13

1,82

2.627

6.69

10.4

11.8

14

1,63

2.075

8.45

8.2

9.4

15

1.45

1.646

10.6

6.5

7.4

16

1.29

1.318

13.5

5.2

5.9

17

1.15

1.026

16.3

4.1

4.7

18

1.02

0,8107

21.4

3.2

3.7

FabrieksbronChinees netsnoer, Wire, Onze binnenlandse website genereerde elk jaar meer dan 50.000 inkooporders en was behoorlijk succesvol voor internetwinkelen in Japan.Wij zouden graag de kans krijgen om zaken te doen met uw bedrijf.Ik kijk uit naar uw bericht!

  • Fabrieksbron China Fabriek Export Groothandel Fabrikant Asta Goedgekeurde BS-stekker met PVC-draad en rubberen kabel detailfoto's

  • Vorig:
  • Volgende: